所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| メーカ | Epson |
| 製品カテゴリ | リアルタイムクロック |
| RoHS | 免責による RoHS 準拠 |
| 機能 | Clock, Calendar, Alarm, Timer |
| RTC バス インタフェース | I2C-Bus |
| データ形式 | DW:DM:M:Y |
| 時間形式 | HH:MM:SS |
| 供給電圧 - 最大 | 5.5 V |
| 供給電圧 - 最小 | 1.8 V |
| 最高動作温度 | + 85 C |
| 最低動作温度 | - 40 C |
| 取り付け様式 | SMD/SMT |
| パッケージ/ケース | VSOJ-20 |
| パッケージ化 | Reel |
| Function | Clock, Calendar, Alarm, Timer |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| RTC Bus Interface | I2C-Bus |
| Time Format | HH:MM:SS |
| Date Format | DW:DM:M:Y |
| Packaging | Reel |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | VSOJ-20 |
| Supply Voltage - Min | 1.8 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product | Real Time Clocks |
| Brand | Epson Timing |
咨询QQ
热线电话