所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Unit Pack | 10 |
| MOQ | 10 |
| Resistance (Ohms) | 22 |
| Actuator Length | 22.00mm |
| Features | Enclosed Frame |
| Termination Style | Solder Lug |
| Power (Watts) | 25W |
| Actuator Diameter | 6.00mm |
| Standard Package | 10 |
| Rotation | 300° |
| Other Names | RTAS-22D |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Depth | 38mm |
| Dimensions | 50 x 38 x 42mm |
| Height | 42mm |
| Length | 50mm |
| Maximum Operating Temperature | +320°C |
| Maximum Resistance | 22Ω |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Number of Turns | 1 |
| Power Rating | 25W |
| Shaft Diameter | 6 mm |
| Tolerance | ±10% |
| Track Resistance | :22ohm |
| Track Taper | :Linear |
| Resistance Tolerance | :± 10% |
| Resistor Element Material | :Wirewound |
| Adjustment Type | :Shaft |
| Potentiometer Mounting | :Panel |
| Body Diameter | :38mm |
| External Length / Height | :28mm |
| Full Power Rating Temperature | :25°C |
| Mechanical Angular Rotation Tolerance + | :5° |
| Mechanical Angular Rotation Tolerance - | :5° |
| No. of Gangs | :1 |
| No. of Turns | :1 |
| Operating Temperature Max | :320°C |
| Operating Temperature Min | :-55°C |
| Operating Temperature Range | :-55°C to +320°C |
| Proof Voltage | :1000V |
| Resistance | :22ohm |
| Rotation Mechanical Angle | :300° |
| Series | :RT |
| Shaft Length - Metric | :22mm |
| Tolerance + | :10% |
| Tolerance - | :10% |
| Voltage Rating | :23.5V |
| Weight (kg) | 0.07 |
| Tariff No. | 85333900 |
咨询QQ
热线电话