所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Unit Pack | 10 |
| MOQ | 10 |
| Depth | 38mm |
| Dimensions | 50 x 38 x 42mm |
| Height | 42mm |
| Length | 50mm |
| Maximum Operating Temperature | +320°C |
| Maximum Resistance | 15Ω |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Number of Turns | 1 |
| Power Rating | 25W |
| Shaft Diameter | 6 mm |
| Termination Style | Solder Lug |
| Tolerance | ±10% |
| rohs | Compliant |
| 轴直径 | 6 mm |
| Board Level Components | Y |
| 容差 | 10% |
| 最高工作温度 | +320°C |
| 额定功率 | 25W |
| 安装类型 | 面板安装 |
| 接端样式 | 焊片 |
| 尺寸 | 38 Dia. x 50mm |
| 最低工作温度 | -55°C |
| 转数 | 1 |
| 长度 | 50mm |
| 安装孔直径 | 10.5mm |
| 最大电阻 | 15Ω |
咨询QQ
热线电话