所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Collector-Emitter Voltage | 500 V |
| Packaging | Rail/Tube |
| Operating Temperature (Max) | 150C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Automotive |
| Channel Type | N |
| Configuration | Single |
| Rad Hardened | No |
| Mounting Type | Through Hole |
| Standard Package | 1 |
| Td (on/off) @ 25°C | 100ns/200ns |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 10V @ 12V, 300A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 500V |
| Supplier Device Package | TO-220FL |
| Power - Max | 45W |
| Input Type | Standard |
| Package / Case | TO-220-3 Full Pack |
| Test Condition | 300V, 300A, 30 Ohm, 12V |
| Current - Collector Pulsed (Icm) | 300A |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 输入类型 | Standard |
| 电流 - 集电极脉冲 (Icm) | 300A |
| 封装/外壳 | TO-220-3 Full Pack |
| 功率 - 最大值 | 45W |
咨询QQ
热线电话