te connectivity / raychem circuit protection
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 0.5 A |
| Maximum Voltage Rating | 72 V |
| Hold Current | 0.25 A |
| Agency Approvals | CSA/TUV/UL |
| Maximum Trip Time | 2.5@1.25A s |
| Typical Power Dissipation | 0.45 W |
| Minimum Initial Resistance | 1.25 Ohm |
| Maximum Initial Resistance | 1.95 Ohm |
| Standard Package | Ammo Pack |
咨询QQ
热线电话