te connectivity / raychem circuit protection
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 0.8 A |
| Maximum Voltage Rating | 72 V |
| Hold Current | 0.4 A |
| Maximum Current Rating | 40 A |
| Agency Approvals | CSA/TUV/UL |
| Maximum Trip Time | 3.8@2A s |
| Typical Power Dissipation | 0.56 W |
| Minimum Initial Resistance | 0.55 Ohm |
| Maximum Initial Resistance | 0.86 Ohm |
| Standard Package | Bag |
咨询QQ
热线电话