所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 14PDIP |
| Logic Function | NAND |
| Output Type | Open Collector |
| Number of Selection Inputs per Element | 0 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 V |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 32@5V ns |
| Operating Temperature | -20 to 75 °C |
咨询QQ
热线电话