所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Cable Tie Length | :250mm |
| Cable Tie Width | :7.6mm |
| Cable Tie Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Tie Colour | :Natural |
| Tensile Strength N/m² | :200N/mm² |
| Cable Bundle Diameter Min | :16mm |
| Cable Bundle Diameter Max | :68mm |
| Accessory Type | :Cable Tie |
| Body Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Diameter Max | :68mm |
| Cable Diameter Min | :16mm |
| Colour | :Natural |
| External Length / Height | :250mm |
| External Width | :7.5mm |
| Height | :250mm |
| Material | :Nylon 6.6 |
| Tensile Strength N/mm² | :200N/mm² |
| Weight (kg) | 0.26 |
| Tariff No. | 39169010 |
咨询QQ
热线电话