所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 5.1 A |
| Maximum Voltage Rating | 16 V |
| Hold Current | 3 A |
| Agency Approvals | CSA/TUV/UL |
| Maximum Trip Time | 1@15A s |
| Typical Power Dissipation | 3.2 W |
| Minimum Initial Resistance | 0.038 Ohm |
| Maximum Initial Resistance | 0.0645 Ohm |
咨询QQ
热线电话