所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Trip Current | 0.37 A |
| Maximum Voltage Rating | 240 Vac |
| Hold Current | 0.16 A |
| Agency Approvals | CSA/TUV/UL |
| Maximum Trip Time | 15@0.8A s |
| Typical Power Dissipation | 1.4 W |
| Minimum Initial Resistance | 2.5 Ohm |
| Maximum Initial Resistance | 4.1 Ohm |
咨询QQ
热线电话