所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 44TSOP-II |
| Timing Type | Asynchronous |
| Density | 4 Mb |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Address Bus Width | 18 Bit |
| Number of I/O Lines | 16 Bit |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Words | 256 K |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 10.16 |
| PCB | 44 |
| Address Bus Width | 18 |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Density | 4M |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | TSOP-II |
| Standard Package Name | TSOP |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Number of Bits per Word | 16 |
| Package Length | 18.41 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 44 |
| Maximum Operating Current | 160 |
| Package Height | 1 |
| Maximum Access Time | 12 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Lead Shape | Gull-wing |
咨询QQ
热线电话