所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Address Bus | 18 b |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | 0C to 70C |
| Package Type | SOJ |
| Packaging | Rail/Tube |
| Pin Count | 44 |
| Density | 4194304 Bit |
| Number of Words | 256K |
| Word Size | 16 b |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Number of Ports | 1 |
| Clock Freq | Not Required MHz |
| Architecture | Not Required |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| Access Time | 12ns |
| Supply Current | 160mA |
| 存储器大小 | 4Mbit |
| Board Level Components | Y |
| 位址总线宽 | 16Bit |
| 最高工作温度 | +70 °C |
| 高度 | 2.75mm |
| 引脚数目 | 44 |
| 最长随机存取时间 | 12ns |
| 每字组的位元数目 | 16Bit |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 时钟频率 | 1MHz |
| 字组数目 | 256K |
| 封装类型 | SOJ |
| 最低工作温度 | 0 °C |
| 组织 | 256K x 16 位 |
| 长度 | 28.7mm |
| 宽度 | 10.29mm |
| 最小工作电源电压 | 4.5 V |
| 尺寸 | 28.7 x 10.29 x 2.75mm |
| 最大工作电源电压 | 5.5 V |
咨询QQ
热线电话