所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Address Bus | 18 b |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | SOJ |
| Packaging | Rail/Tube |
| Pin Count | 44 |
| Density | 4194304 Bit |
| Number of Words | 256K |
| Word Size | 16 b |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Number of Ports | 1 |
| Clock Freq | Not Required MHz |
| Architecture | Not Required |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.5 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| Access Time | 12ns |
| Supply Current | 160mA |
咨询QQ
热线电话