所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tray |
| Core Processor | MCS 96 |
| Core Size | 16-Bit |
| Standard Package | 1 |
| Program Memory Type | OTP |
| Oscillator Type | Internal |
| Data Converters | A/D 6x10b |
| Connectivity | SIO |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Number of I /O | 56 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Program Memory Size | 48KB (48K x 8) |
| Peripherals | PWM |
| RAM Size | 2K x 8 |
| Speed | 20MHz |
| Other Names | 864065 |
| Package/Case | 52-LCC (J-Lead) |
咨询QQ
热线电话