所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16QSOP |
| Logic Function | Bus Switch |
| Number of Outputs per Chip | 4 |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Configuration | 1 x 1:1 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 V |
| Maximum Low Level Output Current | 120 mA |
| Maximum High Level Output Current | -120 mA |
| Maximum On Resistance | 10(Typ) Ohm |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 0.25@5V ns |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Reel |
| Maximum Power Dissipation | 0.5 W |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Number of Switches | 4 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| On Resistance - Max | 15 Ohms |
| Propagation Delay Time | 0.25 ns |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QSOP-16 |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Supply Voltage - Min | 4.75 V |
| Supply Current | 3 uA |
| Part # Aliases | IDTQS3125QG8 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Bits | 4 bit |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| On Time - Max | 6.5 ns |
| Series | QS3125 |
| Brand | IDT |
| Length | 4.9 mm |
| Height | 1.47 mm |
| Width | 3.8 mm |
| Off Time - Max | 5.5 ns |
| Propagation Delay - Max | 250 ps |
| Pd - Power Dissipation | 500 mW |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
咨询QQ
热线电话