所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Fabrication Technology | CMOS |
| Mounting | Surface Mount |
| Absolute Propagation Delay Time | 6.5 |
| Package Width | 3.94 |
| Maximum On Resistance | 10(Typ) |
| PCB | 16 |
| Screening Level | Industrial |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| Number of Inputs per Chip | 4 |
| Maximum Quiescent Current | 3 |
| Number of Elements per Chip | 4 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Configuration | 1 x 1:1 |
| Supplier Package | QSOP |
| Standard Package Name | QSOP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum High Level Output Current | -120 |
| Package Length | 4.93 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 |
| Pin Count | 16 |
| Number of Outputs per Chip | 4 |
| Package Height | 1.47 |
| Logic Function | Bus Switch |
| Maximum Low Level Output Current | 120 |
| Packaging | Tube |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Technology | CMOS |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | QSOP |
| Quiescent Current | 3 uA |
| Propagation Delay Time | 6.5 ns |
| Number of Elements | 4 |
| High Level Output Current | -120 mA |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| On Resistance | 10 ohm |
| Number of Bits | 4 |
| Low Level Output Current | 120 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.75 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.25 V |
| DELETED | Not Compliant |
咨询QQ
热线电话