所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Analog / Digital | Analog |
| Type | Liquid Level Control |
| Supply Voltage | 110 VAC |
| Mounting | Plug In |
| Size | 70 mm x 69 mm x 48 mm |
| Output Type | SPDT |
| Series | NRU |
| Mounting Type | Socketable |
| Sensitivity | 4.7k ~ 100kOhm |
| Termination Style | Plug In, 8 Pin (Octal) |
| Applications | Drain Control, Supply Control |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 110VAC |
| Standard Package | 1 |
| Output Configuration | SPDT |
| Other Names | 646-1166 |
| Contact Rating @ Voltage | 10A @ 250VAC |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话