所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SSOP |
| Type | PLL Clock Generator |
| Family | PLL1707 |
| Number of Elements per Chip | 2 |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Minimum Input Frequency | 26.73 MHz |
| Maximum Input Frequency | 27.27 MHz |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Standard Package Name | SSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Supply Current | 35 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Maximum Input Frequency | 27.27 |
| Packaging | Tape and Reel |
| PCB | 20 |
| Minimum Input Frequency | 26.73 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 |
| Package Width | 4(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Supplier Package | SSOP |
| Package Length | 8.75(Max) |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 1:6 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | CMOS, Crystal |
| Supplier Device Package | 20-SSOP/QSOP |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Frequency - Max | 36.864MHz |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Output | CMOS |
| PLL | Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 296-36712-1 |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Product Category | Clock Generators & Support Products |
| Series | PLL1707-Q1 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package / Case | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 125 |
| Package | Pins | SSOP (DBQ) | 20 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 2000 | LARGE T&R |
| Rating | Automotive |
| Operating Temperature Range | -40 to 125 |
| Package Group | SSOP |
| Supply Voltage(s) | 3.3 |
| Datasheet | SLES259A |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Brand | Texas Instruments |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
咨询QQ
热线电话