所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SSOP |
| Type | PLL Clock Generator |
| Family | PLL1705 |
| Number of Elements per Chip | 2 |
| Operating Temperature | -25 to 85 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Clock Generators & Support Products |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | QSOP-20 |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Standard Package Name | SSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Supply Current | 25 |
| Minimum Operating Temperature | -25 |
| Package Height | 1.5(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 20 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 |
| Package Width | 4(Max) |
| Supplier Package | SSOP |
| Package Length | 8.75(Max) |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 1:6 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Input | CMOS, Crystal |
| Supplier Device Package | 20-SSOP/QSOP |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Frequency - Max | 36.87MHz |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Output | CMOS |
| PLL | Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | PLL1705 |
| Unit Weight | 0.004437 oz |
| Operating Temp Range | -25C to 85C |
| Package Type | SSOP |
| Number of Elements | 2 |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Programmable | No |
| Supply Current | 25 mA |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 2.7 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| DELETED | Compliant |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -25 to 85 |
| Package | Pins | SSOP (DBQ) | 20 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 2000 | LARGE T&R |
| Rating | Catalog |
| Operating Temperature Range | -25 to 85 |
| Package Group | SSOP |
| Supply Voltage(s) | 3.3 |
| Datasheet | SLES046A |
| 输出 | CMOS |
| 供应商器件封装 | 20-SSOP/QSOP |
| 操作温度 | -25°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 2.7 V ~ 3.6 V |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 分频器/倍频器 | Yes/No |
| 频率 - 最大值 | 36.87MHz |
| 封装/外壳 | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| 类型 | PLL Multi-Clock Generator |
| 比率 - 输入/输出 | 1:6 |
| 差分 - 输入/输出 | No/No |
| 输入 | CMOS, Crystal |
| Brand | Texas Instruments |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
咨询QQ
热线电话