所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Dimensions | 8.74 x 3.99 x 1.5mm |
| Height | 1.5mm |
| Length | 8.74mm |
| Maximum Input Frequency | 27MHz |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Maximum Supply Current | 25 mA |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 V |
| Minimum Operating Temperature | -25 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements per Chip | 2 |
| Package Type | QSOP, SSOP |
| Pin Count | 20 |
| Width | 3.99mm |
| 最高输入频率 | 27MHz |
| 最高工作温度 | +85 °C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 引脚数目 | 20 |
| 高度 | 1.5mm |
| 最低工作温度 | -25 °C |
| 最小工作电源电压 | 2.7 V |
| 最大电源电流 | 25 mA |
| 宽度 | 3.99mm |
| 封装类型 | SSOP |
| 每片芯片元件数目 | 2 |
| 最大工作电源电压 | 3.6 V |
| 长度 | 8.74mm |
| 尺寸 | 8.74 x 3.99 x 1.5mm |
咨询QQ
热线电话