所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Knobs & Dials |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | Phenolic |
| Design | Straight Knurl |
| Shaft Size | 6.35 mm |
| Diameter | 29.9 mm |
| Color | Black / Natural |
| Indicator Style | Numbers |
| Series | PKS |
| Factory Pack Quantity | 25 |
| Type | Knobs |
| Part # Aliases | 9-1437624-9 |
| Industry Aliases | 9-1437624-9, PKS1132B101/4 |
| Subcategory | Switch Accessories |
| Lead Time | 59 Days |
| Style | Cylindrical with Skirt |
| Features | 0~10 Numbers, 6-32 Set Screw |
| Indicator | Numbers on Skirt |
| Height | 0.748" (19.00mm) |
| Standard Package | 25 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Knob / Dial Style | :Straight Knurled Skirted with Numbers 0-10 |
| Shaft Diameter | :6.35mm |
| Knob Diameter | :30mm |
| Shaft Type | :Round |
| Knob Material | :Phenolic |
| Weight (kg) | 0.005 |
| Tariff No. | 85339000 |
咨询QQ
热线电话