所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Reel |
| Ratio - Input:Output | 2:4 |
| Input | LVCMOS, LVTTL |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Standard Package | 3,000 |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Frequency - Max | 650MHz |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output | LVDS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话