所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20TSSOP |
| Configuration | 1 x 2:1 |
| Input Signal Type | LVCMOS|LVTTL |
| Maximum Output Frequency | 650 MHz |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Output Logic Level | LVDS |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 4.5(Max) |
| PCB | 20 |
| Type | Clock Driver |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | TSSOP |
| Standard Package Name | TSSOP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Output Frequency | 650 |
| Package Length | 6.6(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.135 |
| Pin Count | 20 |
| Package Height | 1.05(Max) |
| Number of Clock Inputs | 2 |
| Packaging | Tube |
| Operation Mode | Single-Ended |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.465 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Ratio - Input:Output | 2:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | LVCMOS, LVTTL |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Frequency - Max | 650MHz |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Output | LVDS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Category | Clock Drivers & Distribution |
| Multiply / Divide Factor | 1:4 |
| Output Type | LVDS |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V |
| Max Output Freq | 650 MHz |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | TSSOP-20 |
| Supply Voltage - Min | 3.135 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Supply Current | 60 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话