所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Clock Buffer |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Outputs | 7 |
| Max Input Freq | 156 MHz |
| Propagation Delay (Max) | 2.5 ns |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Power Dissipation | 500 mW |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QSOP-16 |
| Packaging | Reel |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Life | Obsolete |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Standard Package Name | QSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Quiescent Current | 0.0001(Typ) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Input Frequency | 156 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Supplier Package | QSOP |
| Screening Level | Industrial |
| Maximum Power Dissipation | 500 |
| Number of Outputs per Chip | 7 |
| Type | Fanout Buffer |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | Gull-wing |
咨询QQ
热线电话