所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16QSOP |
| Number of Outputs per Chip | 5 |
| Maximum Input Frequency | 156 MHz |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 2.5@3.3V ns |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Clock Buffer |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Outputs | 5 |
| Max Input Freq | 156 MHz |
| Propagation Delay (Max) | 2.5 ns |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Power Dissipation | 500 mW |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QSOP-16 |
| Packaging | Reel |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Ratio - Input:Output | 1:5 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Input | CMOS, TTL |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Frequency - Max | 156MHz |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Output | CMOS, TTL |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Package/Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Propagation Delay - Max | 2.5 ns |
咨询QQ
热线电话