所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28SSOP |
| Function | Microphone |
| Amplifier Type | Class-AB |
| Output Signal Type | Differential |
| Output Type | 1-Channel Mono |
| Mounting | Surface Mount |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±4.75 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±5.25 V |
| Standard Package | Cut Tape |
咨询QQ
热线电话