所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 80LQFP |
| Power Supply Type | Analog |
| Typical Operating Supply Voltage | 55 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | -0.3 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 80 V |
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Tray |
| Brand | Microsemi |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话