所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Battery Type | AA |
| Calibrated | RSCAL |
| Dimensions | 143 x 84 x 50mm |
| Height | 50mm |
| Length | 143mm |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Model Number p | PD690 |
| Output Voltage | 700V |
| Power Source | Battery |
| Weight | 400g |
| Width | 84mm |
| rohs | Not Applicable |
| 型号(P) | PD690 |
| 最高工作温度 | +40°C |
| 重量 | 400g |
| 高度 | 50mm |
| 电源 | 电池 |
| 最低工作温度 | -10°C |
| 宽度 | 84mm |
| 尺寸 | 143 x 84 x 50mm |
| 长度 | 143mm |
| 输出电压 | 700V |
| 电池类型 | AA |
咨询QQ
热线电话