所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Heavy Duty Clamp |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | Nylon |
| Color | Black |
| Mounting Method | Push Barb |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Width | 0.62 in |
| Style | Heavy Duty Clamp |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Height | 31.8 |
| Packaging | Bulk |
| Product Depth | 15.9 |
| Body Material | Nylon 6/6 |
| Minimum Operating Temperature | -60 |
| Subcategory | Cable Clamps and Clips |
| Lead Time | 20 Days |
| Mounting Type | Push Rivet |
| Opening Size | 1.25" Dia x 0.62" W (31.8mm x 15.7mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 1.450 lbs |
咨询QQ
热线电话