所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product | Evaluation Kits |
| Output Current | 1.5 A |
| Tool Is For Evaluation Of | P9020 |
| Input Voltage | 10 V to 20 V |
| Output Voltage | 5 V |
| For Use With | P9020-0NTGI |
| Part # Aliases | IDTP9020-EVK |
| Type | PMIC Solutions |
| RoHS | No |
| Main Purpose | Power Management, Wireless Power Supply |
| Primary Attributes | Receiver |
| Utilized IC / Part | IDTP9020 |
| Standard Package | 1 |
| Supplied Contents | Board |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话