所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Description/Function | WPC Compliant Wireless Power Receiver IC |
| Output Current | 1.5 A |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Type | Receiver |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Input Voltage | 2.4 V |
| Output Power | 7.5 W |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QFN-56 |
| Part # Aliases | IDTP9020-0NTGI |
| Output Voltage | 5 V |
| Supply Current | 600 uA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Number of Outputs | 10 |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 260 |
| Supplier Device Package | 56-VFQFPN |
| Packaging | Tray |
| Applications | Wireless Power Receiver |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话