所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Technology | CMOS |
| Input Offset Voltage | 0.5 mV |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | SSOP |
| Packaging | Tape and Reel |
| Pin Count | 16 |
| Number of Elements | 4 |
| Common Mode Rejection Ratio | 70 dB |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Dual Supply Voltage (Typ) | Not Required V |
| Input Bias Current | 0.01 nA |
| Slew Rate | 6 V/us |
| Power Supply Requirement | Single |
| Dual Supply Voltage (Min) | Not Required V |
| Shut Down Feature | No |
| Rad Hardened | No |
| Single Supply Voltage (Min) | 2.5 V |
| Single Supply Voltage (Max) | 5.5 V |
| Single Supply Voltage (Typ) | 3/5 V |
| Dual Supply Voltage (Max) | Not Required V |
| Power Supply Rejection Ratio | 90.46 dB |
| Voltage Gain in dB | 124 dB |
| Unity Gain Bandwidth Product | 5.5MHz |
咨询QQ
热线电话