所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Technology | Bipolar |
| Input Offset Voltage | 0.2 mV |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | SOIC |
| Packaging | Tape and Reel |
| Pin Count | 8 |
| Number of Elements | 2 |
| Common Mode Rejection Ratio | 120 dB |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Input Bias Current | 10 nA |
| Slew Rate | 2.3 V/us |
| Power Supply Requirement | Dual |
| Dual Supply Voltage (Min) | �2.5 V |
| Rail/Rail I/O Type | No |
| Shut Down Feature | No |
| Rad Hardened | No |
| Single Supply Voltage (Min) | Not Required V |
| Single Supply Voltage (Max) | Not Required V |
| Single Supply Voltage (Typ) | Not Required V |
| Dual Supply Voltage (Max) | �18 V |
| Power Supply Rejection Ratio | 126.02 dB |
| Voltage Gain in dB | 160 dB |
| Unity Gain Bandwidth Product | 8MHz |
咨询QQ
热线电话