所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3CSMD |
| Polarity | Positive |
| Type | Linear |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Input Voltage | 4.25 V |
| Maximum Input Voltage | 41.25 V |
| Maximum Output Current | 1 A |
| Output Voltage | 1.2 to 37 V |
| Line Regulation | 9 mV |
| Load Regulation | 15 mV |
| Reference Voltage | 1.3 V |
| Operating Temperature | -55 to 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Output Type | Adjustable |
| Standard Package | Bulk |
| Package Width | 12.7 |
| Minimum Input Voltage | 4.25 |
| PCB | 3 |
| Screening Level | Military |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Supplier Package | CSMD |
| Standard Package Name | CSMD |
| Maximum Operating Temperature | 150 |
| Package Length | 15.88 |
| Special Features | Current Limit|Safe Area Protectio... |
| Pin Count | 3 |
| Package Height | 3.18 |
| Output Voltage | 1.2 to 37 |
| Maximum Output Current | 1 |
| Maximum Input Voltage | 41.25 |
咨询QQ
热线电话