所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 22 uF |
| Voltage | 50 Vdc |
| Tolerance | 20 % |
| Equivalent Series Resistance | 9.8 Ohm |
| Ripple Current | 90 mA |
| Lifetime | 2000 h |
| Product Diameter | 8 mm |
| Product Height | 11.5 mm |
| Lead Pitch For Radial | 3.5 mm |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Termination Style | Radial |
| Standard Package | Bulk |
| Equivalent Series Resistance | 9.8 |
| Lead Diameter | 0.6 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Diameter | 8 |
| Equivalent Series Resistance Type | Standard |
| Lifetime | 2000 |
| Product Height | 11.5 |
| Packaging | Bulk |
| Lead Pitch For Radial | 3.5 |
| Ripple Current | 90 |
| Type | Electrolytic |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Lead Diameter (nom) | 0.6 mm |
| Construction | Radial |
| Capacitance | 22000000 pF |
| Tolerance (+ or -) | 20% |
| ESR | 9.8 ohm |
| Lead Spacing (nom) | 3.5 mm |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Length (mm) | Not Required mm |
| Product Depth (mm) | Not Required mm |
| Product Height (mm) | 11.5 mm |
| Size (mm) | 8 X 11.5 |
| Product Diameter (mm) | 8 mm |
咨询QQ
热线电话