所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Through Hole |
| Capacitance Value | 22 uF |
| Voltage | 35 Vdc |
| Tolerance | 20 % |
| Equivalent Series Resistance | 10.56 Ohm |
| Ripple Current | 75 mA |
| Lifetime | 2000 h |
| Product Diameter | 6.3 mm |
| Product Height | 11 mm |
| Lead Pitch For Radial | 2.5 mm |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Termination Style | Radial |
| Standard Package | Bulk |
| Equivalent Series Resistance | 10.56 |
| Lead Diameter | 0.5 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Product Diameter | 6.3 |
| Equivalent Series Resistance Type | Standard |
| Lifetime | 2000 |
| Product Height | 11 |
| Packaging | Bulk |
| Lead Pitch For Radial | 2.5 |
| Ripple Current | 75 |
| Type | Electrolytic |
咨询QQ
热线电话