所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Lead Diameter (nom) | 0.5 mm |
| Construction | Radial |
| Voltage | 25VDC |
| Capacitance | 22000000 pF |
| Tolerance (+ or -) | 20% |
| ESR | 12.06 ohm |
| Lead Spacing (nom) | 2.5 mm |
| Mounting Style | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Type | Electrolytic |
| Lifetime | 2000 hr |
| Ripple Current | 60 mA |
| Size (mm) | 6.3 X 11 |
| Product Length (mm) | Not Required mm |
| Product Depth (mm) | Not Required mm |
| Product Height (mm) | 11 mm |
| Product Diameter (mm) | 6.3 mm |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话