所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Slotted Duct |
| Standard Package | Bag |
| Product Length | 2000 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 95 |
| Color | White |
| Material | Halogen/Polyphenylene Oxide |
| Product Height | 72.4 |
| Product Depth | 24.6 |
| Subcategory | Wiring Ducts |
| Lead Time | 14 Days |
| Series | * |
| Other Names | 07498365102 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Temperature Rating - max | 95 deg C (203 deg F) |
| Nominal Height | 75mm H |
| Wall Type | Wide Slot |
| Nominal Length | 2.00M L |
| Mounting | Mounting Holes |
| Cover Style | Flush (included) |
| Wall Opening Size | 0.39" (10.0mm) Slot |
| Nominal Width | 25mm W |
| Wall Opening Spacing | 0.98" (25.0mm) O.C. |
| Flammability Rating | UL 94 V-0 |
咨询QQ
热线电话