所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Inputs | 1 |
| Mounting Type | * |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Standard Package | 8,000 |
| Logic Type | Inverter |
| Current - Quiescent (Max) | 1µA |
| Supplier Device Package | * |
| Packaging | * |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 5.9ns @ 5V, 50pF |
| Package / Case | * |
| Logic Level - Low | 0.2 V ~ 1.2 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Logic Level - High | 1.4 V ~ 3.6 V |
| Features | Schmitt Trigger |
| Series | NL17SZ14 |
| Brand | ON Semiconductor |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话