所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8|2.5|3.3|5 |
| Standard Package Name | SOT-323 |
| Fabrication Technology | CMOS |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Input Type | Schmitt Trigger |
| Logic Function | Inverter Schmitt Trigger |
| Absolute Propagation Delay Time | 15.6 |
| Maximum Quiescent Current | 1 |
| Output Type | Schmitt Trigger |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Low Level Output Current | 32 |
| Maximum High Level Output Current | -32 |
| Pin Count | 5 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Supplier Package | SC-70 |
| Screening Level | Industrial |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.65 |
| Logic Family | LCX |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Logic Type | Inverter, Buffer |
| Current - Quiescent (Max) | 1µA |
| Supplier Device Package | SC-70 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 5.9ns @ 5V, 50pF |
| Logic Level - High | 1.4 V ~ 3.6 V |
| Standard Package | 1 |
| Logic Level - Low | 0.2 V ~ 1.2 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | NL17SZ14DFT2OSCT |
| Features | Schmitt Trigger |
| Package/Case | 6-TSSOP (5 Lead), SC-88A, SOT-353 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| 电流 - 静态(最大值) | 1µA |
| 系列 | 17SZ |
| 电流 - 输出高,低 | 32mA, 32mA |
| 供应商器件封装 | SC-70 |
| 输入数 | 1 |
| 操作温度 | -55°C ~ 125°C |
| 电压 - 电源 | 1.65 V ~ 5.5 V |
| 特性 | Schmitt Trigger |
| 逻辑电平 - 低 | 0.2 V ~ 1.2 V |
| 封装/外壳 | 6-TSSOP (5 Lead), SC-88A, SOT-353 |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 逻辑电平 - 高 | 1.4 V ~ 3.6 V |
| 不同 V、最大 CL 时的最大传播延迟 | 5.9ns @ 5V, 50pF |
| 电路数量 | 1 |
咨询QQ
热线电话