所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Low Dropout Regulators - LDO |
| RoHS | No |
| Input Voltage MAX | 26 V |
| Output Voltage | 8.80 V |
| Dropout Voltage (Max) | 0.6 V |
| Output Current | 150 mA |
| Mounting Style | Through Hole |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话