所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Tool Is For Evaluation Of | NCP5604AAG |
| Life | Obsolete |
| Current - Output / Channel | 100mA |
| Features | On-Off Switch |
| Utilized IC / Part | NCP5604 |
| Voltage - Output | 4.8 V ~ 6 V |
| Supplied Contents | Board |
| Standard Package | 1 |
| Voltage - Input | 2.85 V ~ 5.5 V |
| Other Names | NCP5604AAGEVBOS |
| Outputs and Type | 4, Non-Isolated |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话