所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | -2.5|-3.3|2.5|3.3 |
| Output Logic Level | RSECL |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Standard Package Name | QFN |
| Package Height | 0.87 |
| Maximum Input Frequency | 12000(Typ) |
| Input Logic Level | CML|LVCMOS|LVDS|LVTTL|NECL|PECL |
| Packaging | Tape and Reel |
| PCB | 16 |
| Minimum Operating Supply Voltage | -2.375|2.375 |
| Maximum Operating Supply Voltage | -3.465|3.465 |
| Package Width | 3 |
| Mounting | Surface Mount |
| Supplier Package | QFN EP |
| Package Length | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Number of Outputs per Chip | 8 |
| Type | Fanout Buffer |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | No Lead |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | CML, LVCMOS, LVDS, LVTTL, NECL, PECL, RSECL |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Frequency - Max | 12GHz |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.465 V |
| Standard Package | 3,000 |
| Output | RSECL, RSNECL, RSPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | NBSG14MNR2OSTR |
| Package/Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话