所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16QFN EP |
| Number of Outputs per Chip | 8 |
| Maximum Input Frequency | 12000(Typ) MHz |
| Operating Supply Voltage | -2.5|-3.3|2.5|3.3 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | -2.375|2.375 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | -3.465|3.465 V |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 0.16@2.375V to 3.465V ns |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Operating Supply Voltage | -2.5|-3.3|2.5|3.3 |
| Output Logic Level | RSECL |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Standard Package Name | QFN |
| Maximum Input Frequency | 12000(Typ) |
| Input Logic Level | CML|LVCMOS|LVDS|LVTTL|NECL|PECL |
| Packaging | Tape and Reel |
| Minimum Operating Supply Voltage | -2.375|2.375 |
| Maximum Operating Supply Voltage | -3.465|3.465 |
| Supplier Package | QFN EP |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Type | Fanout Buffer |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | No Lead |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | CML, LVCMOS, LVDS, LVTTL, NECL, PECL, RSECL |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Frequency - Max | 12GHz |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.465 V |
| Output | RSECL, RSNECL, RSPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Number of Outputs | 8 |
| Product Category | Clock Buffer |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Propagation Delay - Max | 0.16 ns |
| Supply Voltage - Max | +/- 3.465 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QFN-16 EP |
| Max Input Freq | 12000 MHz |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Supply Voltage - Min | +/- 2.375 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 输出 | RSECL, RSNECL, RSPECL |
| 电路数量 | 1 |
| 供应商器件封装 | 16-QFN (3x3) |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 2.375 V ~ 3.465 V |
| 类型 | Fanout Buffer (Distribution), Data |
| 频率 - 最大值 | 12GHz |
| 封装/外壳 | 16-VFQFN Exposed Pad |
| 比率 - 输入/输出 | 1:4 |
| 差分 - 输入/输出 | Yes/Yes |
| 输入 | CML, LVCMOS, LVDS, LVTTL, NECL, PECL, RSECL |
| Series | NBSG14 |
| Brand | ON Semiconductor |
| Height | 0.95 mm |
| Width | 3 mm |
| Length | 3 mm |
咨询QQ
热线电话