所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Clock Buffer |
| RoHS | No |
| Number of Outputs | 8 |
| Max Input Freq | 12000 MHz |
| Propagation Delay (Max) | 0.15 ns |
| Supply Voltage - Max | +/- 3.465 V |
| Supply Voltage - Min | +/- 2.375 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | FCBGA-16 |
| Packaging | Reel |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Life | Obsolete |
| Typical Operating Supply Voltage | -2.5|-3.3|2.5|3.3 |
| Output Logic Level | RSECL |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Standard Package Name | BGA |
| Package Height | 1.02 |
| Maximum Input Frequency | 12000(Typ) |
| Input Logic Level | CML|LVCMOS|LVDS|LVTTL|NECL|PECL |
| PCB | 16 |
| Minimum Operating Supply Voltage | -2.375|2.375 |
| Maximum Operating Supply Voltage | -3.465|3.465 |
| Package Width | 4 |
| Mounting | Surface Mount |
| Supplier Package | FCBGA |
| Package Length | 4 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Number of Outputs per Chip | 8 |
| Type | Fanout Buffer |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | Ball |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | CML, LVCMOS, LVDS, LVTTL, NECL, PECL, RSECL |
| Supplier Device Package | 16-FCBGA (4x4) |
| Frequency - Max | 12GHz |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.465 V |
| Standard Package | 1 |
| Output | RSECL, RSNECL, RSPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Other Names | NBSG14BAR2OSDKR |
| Package/Case | 16-LBGA, FCBGA |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话