所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8TSSOP |
| Maximum Data Rate | 6(Min) Gbps |
| Power Supply Type | Analog |
| Typical Supply Current | 12 mA |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Type | Buffer/Driver, Translator |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | CML, LVCMOS, LVDS, LVNECL, LVPECL, LVTTL |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Packaging | Tube |
| Frequency - Max | 6GHz |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.465 V |
| Output | ECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Package/Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Polarity | Non-Inverting |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Product Category | Buffers & Line Drivers |
| Number of Output Lines | 2 |
| Number of Input Lines | 2 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Package / Case | TSSOP-8 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Data Rate | 6 Gbps |
| Supply Voltage - Min | 2.375 V |
| Supply Current | 12 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Pin Count | 8 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| Package Type | TSSOP |
| Clock IC Type | :Clock Buffer |
| Frequency | :6GHz |
| No. of Outputs | :1 |
| Supply Voltage Min | :2.375V |
| Supply Voltage Max | :3.465V |
| Digital IC Case Style | :TSSOP |
| No. of Pins | :8 |
| IC Output Type | :ECL |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话