所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tube |
| Core Processor | MCS 251 |
| Core Size | 8-Bit |
| Standard Package | 10 |
| Program Memory Type | OTP |
| Oscillator Type | External |
| Connectivity | SIO |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Number of I /O | 32 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Program Memory Size | 16KB (16K x 8) |
| Peripherals | PWM, WDT |
| RAM Size | 1K x 8 |
| Speed | 16MHz |
| Other Names | 803916 |
| Package/Case | 44-PLCC |
咨询QQ
热线电话