所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SOIC |
| Operating Frequency | 3.58 MHz |
| Typical Supply Current | 7 mA |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
咨询QQ
热线电话