所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24SSOP |
| Operating Frequency | 3.58 MHz |
| Typical Supply Current | 7 mA |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.25 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Series | * |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 系列 | * |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Operating Supply Current | 7 mA |
| Product | DTMF - Dual-tone Multi-frequency Transceivers |
| Factory Pack Quantity | 232 |
| Brand | Microsemi |
| Package / Case | SSOP-24 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Bulk |
| Frequency | 3.58 MHz |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Pd - Power Dissipation | 1 W |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话