所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Format - Memory | RAM |
| Standard Package | 1,000 |
| Supplier Device Package | 44-TSOP2 (10.2x18.4) |
| Memory Type | MRAM (Magnetoresistive RAM) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Memory Size | 4M (512K x 8) |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| Interface | Parallel |
| Speed | 35ns |
| Data Bus Width | 8 bit |
| Series | MR2A08A |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Interface Type | Parallel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Organization | 512 K x 8 |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Access Time | 35 ns |
| Operating Current | 50 mA |
| Operating Supply Current | 50 mA |
| Brand | Everspin Technologies |
咨询QQ
热线电话